İş Yeri - Ofis Taşıma

Banka Taşımacılığı
 
Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Yuvam Nakliyat 'ın Müşteri Temsilcisi ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır.
 
ANADOLU Nakliyat hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Anadolu NAKLİYAT ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.
 
Fabrika Taşımacılığı
 
ANADOLU NAKLİYAT fabrika taşımacılığı için özel eğiim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları için ise Yuvam NAKLİYAT lift'li araçlar ile taşıma yapmaktadır
 
Fuar Taşımacılığı
 
Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. TAM ZAMANINDA TESLİM Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra , fuar yerinde , fuar stant malzemelerinin önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.
 
Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.


Galeri